ورود به سامانه

برای تست سامانه و مشاهده نسخه نمایشی کلیک کنید.

در صورتی که مشتری سامانه هستید با نام کاربری و رمز عبور وارد شوید.


پنل اس ام اس گویا gooya sms panel ssmmss.com نرم افزار ارسال و دریافت پیامک گویا گویا sms پنل


توضیح امکانات سامانه پیامک گویا بصورت تصویری

321


ارسال از روی نقشه گوگل (Google Map) به مشترکین همراه اول و ایرانسل


از طریق این ماژول می توانید به مشترکین همراه اول و ایرانسل از طریق انتخاب منطقه مورد نظر از روی نقشه گوگل پیامک ارسال کنید.

این قابلیت منحصر به فرد به شما امکان می دهد بدون داشتن کدپستی مناطق مختلف شهر به منطقه مورد نظر اس ام اس ارسال کنید.

هم اکنون نقشه شهرهای همدان، تهران، کرج، تبریز و قزوین به این قسمت اضافه شده است که هر روز تکمیل تر می گردد.

ارسال گروهی پیام کوتاه

ارسال گروهی


پنل اس ام اس گویا این قابلیت را فراهم می‌آورد که بتوان به گروه خاصی از شماره ‌ها پیامک فرستاد. این گروه‌ها قبلا در دفترچه تلفن ساخته شده و هر کدام شامل تعدادی شماره تلفن همراه است. با انتخاب گروه و درج متن می‌توان به تمام شماره‌های موجود در یک گروه یا چند گروه پیامک فرستاد.

درج زمان این قابلیت را به شما می‌دهد که متن پیام مورد نظر شما در زمان خاصی از آینده بطور اتوماتیک ارسال شود.

محیط تایپ پیامک تعداد کاراکترهای پیام شما را محاسبه می‌کند و با انتخاب شماره فرستنده می‌توانید تعیین کنید پیام از کدام شماره شما ارسال شود.

همچنین اگر پیامی را قبلا ارسال کرده اید می‌توانید آن را از لیست پیامهای آماده انتخاب و نسبت به ارسال آن اقدام کنید.

ارسال گروهی پیام کوتاه


ارسال منطقه ای


با استفاده از قابلیت ارسال منطقه ای پنل اس ام اس گویا می‌توانید نسبت به ارسال پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی به مناطق مختلف تعدادی از شهرها اقدام نمود. در ارسال منطقه ای نقشه شهر یا نام مناطق همراه با تعداد شماره‌های موجود در اختیار شما قرار خواهند گرفت و پس از انتخاب منطقه می‌توان نسبت به ارسال پیامک انبوه به منطقه مورد نظر اقدام نمود.

در ارسال منطقه ای این امکان فراهم است که به همه شماره‌های آن منطقه یا تعداد خاصی از شماره‌ها بصورت اتفاقی پیامک ارسال نمود. همچنین همانند ارسال گروهی می‌توان زمان ارسال پیامک‌ها را در آینده تعیین کرد تا در زمان مشخصی ارسال شوند.

ارسال منطقه ای در سامانه ارسال پیام کوتاه


ارسال بر اساس پیش شماره و کدپستی


امکان ارسال براساس پیش شماره این قابلیت را فراهم می‌آورد که بتوان به شماره‌هایی که پیش شماره‌های مشترک دارند پیامک (SMS) تبلیغاتی یا اطلاع رسانی ارسال نمود. به عنوان مثال می‌توان به شماره‌هایی که با 0912880 شروع می‌شوند پیامک ارسال کرد.

همچنین امکان ارسال براساس کدپستی این قابلیت را فراهم می‌آورد که بتوان به شماره‌هایی که مکان مالک آنها پیش کدپستی‌های خاصی دارند پیامک ارسال نمود. به عنوان مثال می‌توان به شماره‌هایی که کدپستی مالک آنها با 34187 شروع می‌شوند پیامک ارسال کرد.

در هردو قابلیت امکان ارسال به تمام شماره‌ها یا تعدادی از آنها و همچنین امکان ارسال در آینده و در تاریخ و ساعت خاصی بصورت اتوماتیک وجود دارد.

سرویس ارسال بر اساس کدپستی و پیش شماره


ارسال پیام کوتاه بر اساس اصناف


بانک اطلاعاتی شماره‌های اصناف به تفکیک هر صنف و شهرهای مختلف در سامانه اس ام اس (SMS) گویا، امکان فوق العاده ای در این سامانه است که قابلیت ارسال هدفمند را فراهم می سازد. با انتخاب شهر اصناف هر شهر و تعداد شماره موبایلهای هر صنف قابل مشاهده هستند و می‌توان به هر صنف پیامک ارسال نمود.

شبیه بخشهای قبلی، در این قابلیت نیز امکان ارسال به تمام شماره‌ها یا تعدادی از آنها و همچنین امکان ارسال در آینده و در تاریخ و ساعت خاصی بطور اتوماتیک وجود دارد.

ارسال صنفی پیام کوتاه به منظور به منظور تبلیغات


ارسال پیام کوتاه بر اساس سن، جنسیت و منطقه


پنل اس ام اس گویا با دراختیار داشتن بانک اطلاعاتی شماره موبایل‌های کل شهرهای ایران به تفکیک سن، جنسیت و منطقه این قابلیت را برای شما مهیا می سازد که بتوانید پیام های تبلیغاتی خود را بصورت هدفمند ارسال کنید.

پس از ورود به قسمت «ارسال سنی و جنسی» با انتخاب نام استان و شهر مورد نظر می توان بازه سنی گیرندگان آن شهر و همچنین نوع جنسیت آنها را مشخص نمود. همچنین در این قسمت امکان تعیین نوع سیم‌کارت گیرندگان به تفکیک دائمی و اعتباری وجود دارد و بدلیل تریبت می توان بازه گیرندگان را محدودتر و هدفمندتر نمود.

با اعمال محدودیتهای مذکور، تعداد شماره های مخاطبان نمایش داده شده و امکان ارسال پیام در زمان حاضر یا برای زمان خاصی در آینده وجود دارد.

ارسال پیام کوتاه بر سن جنسیت و منطقه


ارسال هوشمند پیام کوتاه


ارسال هوشمند در پنل اس ام اس قابلیتی را فراهم می‌آورد که بتوانید متناظر با هر شماره موبایل مشخصاتی را هم بفرستید. برای استفاده از این قابلیت، فایل اکسلی را به پنل اس ام اس می‌دهید که در هر سطر آن یک شماره موبایل و سپس نام صاحب خط و سایر مشخصات است.

به عنوان مثال می‌خواهید عبارت «آقای مهدی امامی اعتبار شما 12300 ریال می‌باشد» را بگونه ای بفرستید که در هر پیامک نام گیرنده و شماره اعتبار او بطور مجزا برای هر شخص ارسال شود. ستون اول فایل اکسل باید شماره موبایل‌ها، ستون دوم کلمه آقای یا خانم، ستون سوم نام اشخاص و ستون چهارم اعتبارها باشد.

با دادن این فایل اکسل به سامانه و ارسال پیامک «#1# #2# اعتبار شما #3# ریال می‌باشد» پیام مورد نظر شما ارسال می‌شود.

ارسال هوشمند پیام کوتاه


نمایش وضعیت پیامک‌های ارسالی و جستجو در آنها


در پنل اس ام اس گویا می‌توانید لیست پیام‌های ارسالی را ببینید و از وضعیت آنها از نظر رسیدن یا نرسیدن به مخاطب اطلاع یابید. گاهی ممکن است گوشی تلفن مخاطب خاموش باشد یا در دسترس نباشد در این صورت به محض رسیدن پیام به وی وضعیت پیام به «رسیده به گوشی» تغییر پیدا خواهد کرد.

در لیست پیامهای ارسالی می‌توانید پیام مورد نظر خود را از لحاظ تاریخ، متن پیام، شماره گیرنده پیام و ... مورد جستجو قرار دهید.

لیست پیام‌های ارسالی قابلیت استخراج فایل اکسل از پیامها را دارد. همچنین اگر تعداد پیامها زیاد باشد آنها در چند صفحه مورد نمایش قرار خواهد گرفت و هر پیام قابلیت استفاده مجدد در برنامه پیام کوتاه را نیز دارا خواهد بود.

نمایش وضعیت پیام های ارسالی در برنامه پیام کوتاه


نمایش پیامک‌های دریافتی و مدیریت آنها


علاوه بر ارسال پیامک، سامانه اس ام اس گویا به شما امکان دریافت پیام کوتاه را هم می‌دهد. پیامکهایی که به شماره شما ارسال می‌شود در لیست پیامهای دریافتی قابل مشاهده است. لیست پیامهای دریافتی بصورت یک قایل خروجی اکسل هم فابل دریافت است.

همچنین این لیست به شما نشان می‌دهد که کدام پیام قبلا توسط شما خوانده شده و کدام پیام جدید است. در صورت نیاز می‌توانید پیام‌هایی را که لازم ندارید حذف کنید یا دسته ای از پیامها را به پوشه مورد نظری انتقال دهید.

اگر شما چند خط پیام کوتاه داشته باشید پنل اس ام اس (SMS) گویا شما را قادر می‌سازد پیامهای دریافتی توسط هرکدام را مشاهده کنید. برای هر پیام می‌توانید آن را مستقیما پاسخ دهید و یا آن را به شماره دیگری باز ارسال (فوروارد) کنید.

نمایش پیام های دریافتی در سامانه اس ام اس


عضو گیری و جمع آوری شماره‌ها


پنل اس ام اس گویا قابلیت پرکاربردی را فراهم می‌آورد که بعد از ساختن یک گروه، افرادی که کاراکتر یا کلمه خاصی را به شماره پیامکی شما ارسال کنند بطور اتوماتیک عضو آن گروه شوند و شماره آنها در آن گروه جمع آوری شود.

به عنوان مثال در محل برگزاری یک نمایشگاه یا یک جلسه می‌توانید از حاضرین درخواست کنید تا با ارسال عدد 5 به شماره پیام کوتاه شما بطور اتوماتیک عضو آن گروه شوند تا از این پس بتوانید با آنها در ارتباط باشید و برای آنها پیامک (SMS) ارسال کنید.

شبیه همین امکان برای لغو عضویت از گروه نیز وجود دارد. یعنی مخاطبان می‌توانند با ارسال کاراکتر خاصی که شما تعیین می‌کنید به شماره پیامکی شما، شماره آنها از گروه حذف شود و درواقع عضویت آنها لغو گردند.

عضو گیری گیری پیام های دریافتی


ارسال اتوماتیک پیام تبریک تولد


امکان فوق العاده ای در سامانه اس ام اس گویا فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. این موضوع تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

هنگام درج مشخصات یک گیرنده پیام می‌توان تاریخ تولد او را هم مشخص کرد. به این تریب می‌توان تعیین کرد که برای کدام یک از مخاطبان پیام تبریک ارسال شود و برای کدام یک پیام تبریک ارسال نشود.

همچنین همانند ارسال هوشمند، این قابلیت وجود دارد که پیام‌ها تبریک با اسم افراد ارسال شود. به عنوان مثال: «جناب آقای محمدی سالروز تولدتان را به شما تبریک عرض می‌نماییم.»

سرویس تبریک تولد پنل اس ام اس


پاسخگویی خودکار


پاسخگویی خودکار قابلیتی را فراهم می‌آورد که برای هر پیامی که به شما برسد پیامی را به فرستنده پیام می‌فرستد. به عنوان مثال می‌خواهید کاری کنید که هرپیامی که به شما رسید پیامی مبنی بر وصول دریافت پیام و تشکر از ارسال کننده پیام به وی ارسال شود.

در پاسخگویی خودکار می‌توان تعیین کرد چه پیامی برای ارسال کننده پیام ارسال شود و این پیام برای هر پیامی که برسد مشترک خواهد بود اما اگر می‌خواهید تعیین کنید که با توجه به متن پیام دریافتی، پیام متفاوتی شود و شرایط را اختصاصی تر کنید باید از ماژول «پاسخگویی هوشمند» استفاده نمایید.

پاسخگویی خودکار در همه نسخه‌ها وجود دارد اما ماژول «پاسخگویی هوشمند» که در واقع نسخه حرفه ای از پاسخگویی خودکار است در برخی از نسخه‌ها وجود دارد.

پاسخگویی خودکار نرم افزار پیام کوتاه


باز ارسال پیام


در پنل اس ام اس گویا قابلیت باز ارسال پیام‌های دریافتی وجود دارد. یعنی می‌توان مشخص کرد که هر پیامی که دریافت می‌شود بطور اتوماتیک به شماره موبایل شما یا شخص دیگری ارسال شود. همچنین می‌توان تعیین کرد که پیامهای دریافتی به یک آدرس ایمیل ارسال گردد و پیامهای دریافتی را از طریق ایمیل خود هم ببینید.

امکان دیگری مخصوص کاربران حرفه ای هم وجود دارد که می‌توان پیام‌های دریافتی را به یک آدرس سایت فرستاد. یعنی سایت شما گیرنده پیام‌های دریافتی باشد و به عنوان مثال آنها را در سایت نمایش دهد یا هر عملیات دیگری روی آنها انجام دهد.

خدمات باز ارسال پیام کوتاه


پیامک های آماده


اگر به دنبال متن خوب و زیبایی برای ارسال به مخاطب خود هستید بانک اطلاعاتی پیام های مناسبتی سامانه اس ام اس (SMS) گویا با بیش از 2000 پیامک آماده در موضوعات و طبقه بندی های مختلف آماده است تا شما را در انتخاب متن مورد نظر یاری نماید.

پیام های آماده در دسته بندی های مختلف مناسبت های مذهبی، جملات ادبی، ولادت و شهادت، مناسبت های ملی در دسترس شما قرار دارند که با مرور آنها می توانید پیامک دلخواه خود را انتخاب نمایید.

پیامک های آماده


تنظیمات امنیتی


برای آنکه بتوانید کنترل بیشتری بر پنل اس ام اس داشته باشید و خاطرتان از نظر امنیتی آن آسوده باشد می‌توانید از تنظیمات امنیتی سامانه استفاده کنید.

در تنظیمات امنیتی می‌توان مشخص کرد که هربار هنگام ورود به سامانه برای شما پیامی ارسال شود. در اینصورت اگر شخصی به جز شما وارد سامانه شود از آن آگاهی پیدا می‌کنید.

علاوه بر این، می‌توان تعیین کرد در چه ساعاتی از روز بتوان وارد سامانه شد و حتی چه آی پی‌هایی اجازه ورود به سامانه را دارند. با بهره مندی از موارد فوق الذکر می‌توانید امنیت سامانه خود را تضمین کنید.

تنظیمات امنیتی پنل اس ام اس


شارژ حساب


هر زمان که بخواهید حساب خود را جهت ارسال پیامک شارژ کنید می‌توانید به راحتی اینکار را انجام دهید. در قسمت شارژ حساب مبلغ مورد نظر جهت شارژ را وارد می‌کنید و سپس نحوه پرداخت بصورت پرداخت آنلاین یا ثبت فیش واریزی را تعیین می‌کنید.

در صورت انتخاب پرداخت آنلاین بصورت مستقیم به بانک وصل می‌شوید، مشخصات کارت بانک خود را وارد می‌کنید، از حساب شما کم می‌شود و حساب پنل اس ام اس شما شارژ می‌شود.

در صورتی که بخواهید مبلغ شارژ را به صورت دستی به شماره حساب شرکت واریز کنید پس از مراجعه به بانک و واریز، با ثبت مشخصات فیش واریزی حساب پنل اس ام اس شما شارژ می‌‌شود.

شارژ آنلاین


خبرنامه


توسط سرویس خبرنامه پیامکی می توانید فرمی را در سایت یا وبلاگ خود درج کنید که مخاطبان سایت شما مشخصات و شماره تلفن همراه خود را در آن وارد کنند و به این ترتیب شماره های آنها در یک گروه خاص در پنل اس ام اس شما جمع آوری می شود.

با در اختیار داشتن شماره های مخاطبان می توانید هر زمان که لازم باشد برای آنها پیامک ارسال کنید و آنها را در جریان فعالیت های خود قرار دهید. سرویس خبرنامه پیامکی به گونه ای راه اندازی شده است که براحتی می توانید فرم خبرنامه مربوط به جمع آوری شماره ها و مشخصات مخاطبین را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.

خبرنامه


پیام های هرز


اگر در قسمت پیامهای دریافتی خود، پیامهای بی ربطی را از شماره یا شماره های خاصی را دریافت می کنید که مایل به مشاهده آنها نیستید، پنل اس ام اس گویا به شما قابلیت عدم دریافت آنها را می دهد.

کافی است در قسمت پیامهای هرز، شماره فرستندگان این نوع پیامها را وارد کنید تا از این پس دیگر پیامی از آن شماره دریافت نکنید. هر زمان که مایل باشید نیز می توانید شماره مربوطه را از پیامکهای هرز خارج کنید تا دریافت پیام کوتاه از آن شماره فعال شود.

پیام های هرز


دسترسی از راه دور


قابلیت ریموت امکان استفاده از امکانات مهم سامانه را بدون دسترسی به کامپیوتر و اینترنت برای شما فراهم می کند. توسط این ابزار می توانید تنها با گوشی موبایل خود اقدام به ارسال پیام کوتاه ، جستجو در مخاطبین ، گرفتن مانده اعتبار و ... نمایید.

بدین منظور باید ابتدا شماره مویابل خود را به سامانه معرفی کنید و از این پس به عنوان مثال در صورتیکه بخواهید به گروه همکاران خود در سامانه، پیامکی ارسال کنید کافیست متن ذیل را از طریق گوشی موبایل خود به شماره سامانه خود پیامک نمایید: #hamkaran#sms#سلام

دسترسی از راه دور


نسخه پنل اس ام اس ویژه گوشی‌های موبایل اندروید


کاربران سامانه اس ام اس گویا می توانند از نسخه اندروید این سامانه بر روی گوشی های هوشمند خود استفاده کنند.

نرم افزار ویژه گوشی های مجهز به سیستم عامل اندروید که بصورت رایگان در اختیار کابران قرار می گیرد بسیاری از قابلیت های مهم پنل اس ام اس را در اختیار داشته و بدین ترتیب می توان بدون دسترسی به کامپیوتر و فقط از طریق گوشی تلفن همراه نسبت به ارسال، دریافت و مدیریت پنل اس ام اس اقدام نمود.

نسخه اندروید پنل اس ام اس


ارسال گروهی پیام به وایبر


قابلیت ارسال گروهی پیام به دارندگان نرم افزار و اکانت وایبر (Viber) این امکان را برای شما فراهم می سازد که پس از انتخاب گروه یا لیست شماره های گیرندگان، پیام شما تنها به مخاطبانی از آن لیست ارسال شود که امکان دسترسی به نرم افزار و سرویس وایبر را برای خود فراهم نموده‌اند.

قابل توجه است در ارسال به وایبر در هرپیام می توان تا ۹۰۰ حرف (کاراکتر) به مخاطبین ارسال نمود و امکان ارسال در آینده (تعیین زمان ارسال) و مشاهده لیست پیام های ارسالی و وضعیت تحویل آنها به مخاطبین نیز وجود دارد.

ارسال گروهی پیام به وایبر

Copyright © 2012 Gooya Hegmatan