ورود به سامانه

برای تست سامانه و مشاهده نسخه نمایشی کلیک کنید.

در صورتی که مشتری سامانه هستید با نام کاربری و رمز عبور وارد شوید.


پنل اس ام اس گویا gooya sms panel ssmmss.com نرم افزار ارسال و دریافت پیامک گویا گویا sms پنل9 گام برای بازاریابی پیامکی

مدیران ارشد بازاریابی که با ارسال پیام متنی به عنوان گزینه دیگری برای گفتگو با فرد آشنا هستند، ممکن است نتوانند به طور کامل از مزایای این روش سود ببرند.
 
در اولین نگاه، ارسال پیام متنی -یا پیامک- حیله ای است که توسط شوهای تلویزیونی برای جمع آوری رای ها مورد استفاده قرار می گیرد یا یک تاکتیک ثبت نام است که روی سردر مغازه ها یا بیلبوردها تبلیغ می شود. پیامک در منتهای مراتب مشابه ایمیل بوده و روش دیگری برای مخابره پیامها و فراخوانها است به جز اینکه در این مورد محدود به ارسال و دریافت تنها 160 کاراکتر هستید.
 
پیامک در عمل به استراتژیهای توسعه و ارتباط کاملاً موثر با مشتری نیرو می بخشد. نکته کلیدی کار کردن با شرکتهایی است که تکنولوژی مربوط به پیامک را توسعه داده اند و همین امر پیچیدگی آغاز تعاملات یا مکالمات را از دید پنهان می کند.
 
شرکتهایی که این کار به خوبی انجام می دهند، شما را گام به گام در مراحل زیر هدایت می کنند.
 
1. آنها به شما توصیه می کنند که بهترین روش در زمینه بازاریابی موبایل پیروی از قوانین و استانداردهای اینکار است و اولین گام در این مسیر خلق دسته جدیدی از مشتریان یا همان مشترکین شما است.
 
تنها در اختیار داشتن یا خرید شماره های موبایل مشتریان کافی نیست بلکه باید رضایت آنها برای تبادل پیام از طریق موبایل را نیز جلب کنید. بازاریابان می توانند با به مخاطره انداختن خود، بدون اجازه افراد این کار را انجام دهند، چون کاربران انتظار دارند که این مرحله ثبت نام اجرا شود و احتمالاً افرادی که اینکار را انجام نمی دهند، تنبیه می کنند.
 
2. در این مرحله باید یک استراتژی بازاریابی موبایلی را ایجاد کنید که با طرحهای جامع شما در زمینه بدست آوردن مشتری و حفظ او، همراستا باشد.
 
باید با ارتباطات مداوم، مرتبط و اندیشمندانه با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید بطوریکه نام تجاری، محصول یا کسب و کار شما همچنان در صدر بازار باقی بماند. بدون چنین رویکرد زمان بندی شده و مشخصی، ممکن است همه تلاشهای شما در معرض خطر نابودی قرار بگیرند.
 
می توانید برای سنجیدن موارد موثر و غیرموثر از یک طرح آزمایشی استفاده کنید، البته این آزمایش باید بخشی از یک طرح بلند مدت برای افزایش استراتژیک اعتبار معاملات از طریق موبایل باشد.
 
3. این مرحله ممکن است به شکلهای زیادی اجرا شود، اما برخی از کسب و کارها افرادی را به صورت داوطلبانه ایمیل خود را در اختیار آنها قرار داده اند به صفحه وبی هدایت می کنند که در آنجا می توانند در برنامه پیامکی ثبت نام کنند.
 
برخی دیگر ممکن است یک برنامه وفادارسازی جدید را در رسانه های سنتی مانند بیلبوردها، سردر مغازه ها یا آگهی های چاپی تبلیغ کنند که افراد را به یک تعامل موبایلی ترغیب می کند و این روش بیش از پیش رواج می یابد.
 
و به خاطر داشته باشید که می توانید در پیامکهای خود افراد را به سایتهای وب موبایلی ارجاع داده یا حتی امکان دانلود برنامه های کاربردی را در پیامکهای خود بگنجانید، بنابراین باید با یک نگاه جامع و مبتنی بر اهداف خود، اقدامات موردنظر خود را انجام دهید.
 
4. انجام این کار مستلزم استفاده از چیزی به نام یک شماره اختصاصی است که یک شماره تلفن ساده است که افراد برای ارسال و دریافت پیامها و ارتباط با شما از آن استفاده می کنند.
 
شرکتهای موفق صاحب چندین شماره اختصاصی هستند که بنا به موقعیت و کاربرد تجاری می توانند از آنها استفاده کنند.
 
این شماره ها در زمینه های تجاری مختلفی قابل استفاده-اند چون ارتباطات متنی توسط کلمه کلیدی بخش بندی می شوند- کلمه کلیدی عبارتی است که افراد آن را از طریق شماره اختصاصی به یک سیستم بازاریابی پیامکی ارسال می کنند.
 
این کار از نظر زمان و هزینه مقرون به صرفه است اما بسیاری از کسب و کارها در حال حرکت به سمت اکتساب یک شماره اختصاصی مخصوص به خود هستند که همراستا با نام تجاری آنها باشد تا همیشه از همین شماره برای ارتباط با مشتریان استفاده کنند.
 
5. ارائه کنندگان خدمات پیامکی باید قادر باشند تا این شماره ها را بدون اینکه مشکلی برای شما ایجاد کرده و شما را با جزئیات کار درگیر کنند، در اختیار شما قرار دهند.
 
این فرایند ممکن است مدتی طول بکشد و انتخاب یک ارائه کننده شناخته شده نقش مهمی در تعاملات تجاری شما در آینده دارد.
 
6. با داشتن فهرست مشخصی از مشتریان و مشتریان بالقوه که علاقمند به دریافت پیام هستند، این شانس را دارید که بر اساس اهداف بازاریابی خود، آنها را به یک اقدام عملی ترغیب کنید.
 
برای انجام اینکار مانند هر مسیر دیگری در زمینه بازاریابی باید مخاطبین خود را بر مبنای اطلاعات خود در مورد آنها بخش بندی کنید، همچنین این طبقه بندی باید بر اساس اطلاعاتی باشد که مایل هستید در مورد آنها به دست بیاورید و اینکه می خواهید چه کاری را انجام دهند.
 
7. ارائه دهندگانی با راه حلهای قابل انعطاف، به شما اجازه می دهند تا داده های مشترکین خود را با داده های خصوصی ادغام کرده و برای اینکه مشتریان و مشتریان آینده را با پیامکهای مرتبط به آنها هدف قرار دهید،گروه هایی ایجاد کنید- برای مثال، برای تبلیغات منطقه ای، پیشنهادات خاصی بر مبنای بخشهای جغرافیایی طبقه بندی می شوند.
 
8. ارائه دهندگان آینده نگر به شما توصیه می کنند تا از این موقعیت سود برده و در جریان ارتباطات موبایلی، اطلاعات بیشتری در مورد مشتریان خود کسب کنید.
 
به هر روش ممکن باید اطلاعات بیشتری در مورد مشتریان خود به دست آورید. در واقع، این مانند افزودن یک ویژگی موبایلی به درک فعلی شما از مشتری است، اما یک دیدگاه چند بعدی است که شامل داده های دموگرافیک، نگرشی و تبادلی ای می شود که همگی به عنوان بخشی از تعاملات موبایلی جمع آوری می شوند.
 
ارائه کنندگان خدمات پیامکی همچنین باید هر گونه نگرانی در مورد دسترسی محدود را کاهش دهند، و به شما اجازه دهند که به محدوده وسیعی از مشتریان دسترسی داشته باشید.
 
حاملهای خوب برای دسترسی فوری به کاربران موبایل از اگریگیتورها استفاده می کنند. هیچ نیازی نیست که خود شما با این مسائل تکنیکی درگیر شوید. ارائه دهندگان باید قبلا همه اینکارها را انجام داده باشند.
 
9. تعاملات پیامکی تا حد زیادی در سایه خلق پلتفرمهای مدیریت کمپین موبایلی، مشکل و پیچیده شده اند.
 
این سیستمهای اختصاصی مانند سایر تکنولوژیهای مورد استفاده برای توسعه وب، ایمیل، نامه نگاری مستقیم، تله سرویسها یا برنامه های بازاریابی نقطه فروش، باید متدهای متنوعی را فراهم آورند تا یک ایده تعاملی را لحاظ کرده و آن را به مسیر موبایل گسترش دهند.
 
ارائه دهندگان بهتر انجام این کار را راحت کرده و به اکثر افراد پیشنهاد می شود که نرم افزار یا سخت افزاری را خریداری کنند.
 
همه این علائم به موبایل به عنوان یک مسیر کلیدی برای هدایت بسیاری از صنایع در سال 2010 اشاره می کنند.
  پبشگامان بازاریابی باید سریعاً از این موقعیت جدید سود ببرند تا به کسب و کارهای خود کمک کنند تا به طرز موثرتری با همکاری با یک ارائه دهنده صحیح و مناسب، بر سر مشتریان رقابت کنند.

Copyright © 2012 Gooya Hegmatan