ورود به سامانه

برای تست سامانه و مشاهده نسخه نمایشی کلیک کنید.

در صورتی که مشتری سامانه هستید با نام کاربری و رمز عبور وارد شوید.


پنل اس ام اس گویا gooya sms panel ssmmss.com نرم افزار ارسال و دریافت پیامک گویا گویا sms پنل


شرکت گویا هگمتان با تكيه بر دانش فني متخصصان و تكنولوژ ي هاي روز جهاني اقدام به طراحي و پياده سازي سيستم ارتباطی در بستر پیام کوتاه مخابرات ایران نموده است شركت گویا هگمتان، با سابقه فعالیت در زمینه نرم افزار های مخابراتی، برای رفع نیاز سازمان ها و موسسات با توجه به بالاترین پاسخگویی و نتیجه بخشی ارتباطات از طریق پیام کوتاه، اقدام به طراحی و توسعه سامانه ارسال و مدیریت پیام کوتاه نموده است. سامانه پیام کوتاه گویا، ارتباطي آسان،هدفمند و سريع را براي سازمانها، موسسات و مراجعين آنها فراهم می کند نرم افزار ارسال و دریافت پیامک گویا با کیفیت، پشتیبانی، خدمات و قیمت مناسب خود بسته ای کامل است و به جرات می توان گفت که به صورت غیر قابل رقابت محصول خود را ارائه نموده است.
سامانه پیامک گویا وارد سومین سال فعالیت خود شده است که تجربیات فراوانی را برای شرکت به همراه داشته است.
هر شرکت و سازمانی میتواند با شرکت تماس گرفته و نرم افزار مورد نیاز خود را به صورت سفارشی و با امکانات دلخواه سفارش داده و در سریعترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرد.
نکته حائز اهمیت برای انتخاب گویا هگمتان بانک اطلاعاتی کامل و مطمئن شرکت است.
شما میتوانید از طریق نرم افزار شخصا و بدون داشتن شماره های همراه به هر استان و شهرستانی در ایران پیامک بزنید.
همچنین شرکت برای شهرهای تهران، شیراز و استان همدان بانک اطلاعاتی بر حسب کد پستی را نیز دارا می باشد که میتوانید از طریق سامانه حتی یک خیابان را انتخاب نموده و به افراد آن محل پیامک بزنید.

Copyright © 2012 Gooya Hegmatan